انرژی

میدان نفتی آذر آماده تحویل به شرکت نفت و گاز غرب است

مهدی حیدری درباره تحویل نهایی میدان نفتی آذر آینده به شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب طی روز‌های گفت: بیش از ۵۰ درصد روند تحویل آن به شرکت نفت مناطق مرکزی انجام شده است و در روز‌های آینده شاهد تحویل کامل آن خواهیم بود و این میدان به‌منظور بهره‌برداری تحویل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب می‌شود.

وی با بیان اینکه تولید این میدان نفت با کیفیتی دارد، تصریح کرد: با تلاش‌های انجام شده بیش از ۳۳ هزار بشکه در روز از این میدان تولید خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی با اشاره به نقش این میدان در اشتغال‌زایی در استان ایلام تصریح کرد: با توجه به ظرفیت این میدان و طرح توسعه آن که در آینده آغاز می‌شود، نقشی بسزا در جذب نیرو‌های توانمند و متخصص بومی و کشوری ایفا خواهد کرد، همچنین نیرو‌های شاغل در این منطقه نیز در میدان‌ها و پروژه‌های اطراف به‌کار گرفته می‌شوند.

بر اساس این گزارش، میدان نفتی مشترک آذر واقع در استان ایلام با سرمایه‌گذاری از محل منابع داخلی و با استفاده از توان تخصصی شرکت‌های صنعت نفت به بهره‌برداری رسیده است.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و هیئت همراه بر اساس برنامه‌ریزی‌ها از منطقه عملیاتی تنگ بیجار و دهلران نیز بازدید خواهند کرد.

 


لینک کوتاه:    https://fesadsetiz.ir/bx0a

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا