اخبار

جانشین فرمانده کل سپاه: حضور حداکثری در انتخابات، آمریکا را از اشتباه محاسباتی در می‌آورد

به گزارش روابط عمومی قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی از تبریز، سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه زیارت قبور مطهر شهدای وادی رحمت تبریز  با تشریح اهمیت انتخابات اسفند گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی آمریکایی‌های خبیث به دلیل عدم درک مبانی و معارف اسلام و انقلاب و جایگاه ملت ایران، همواره دچار اشتباه محاسباتی شدند و بر اساس همان محاسبات غلط و اشتباه برنامه ریزی و اقدام کردند. طبیعتاً اقدامات آمریکایی‌ها علیه انقلاب و مردم و کشور، بعضا دردسرساز هم بوده است.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: اگر در انتخابات پیش رو، مردم طبق دستور رهبر معظم انقلاب حضور و مشارکت حداکثری داشته باشند، اشتباه محاسباتی آمریکا اصلاح خواهد شد. به تعبیری مشارکت قوی مردم، آنها را از اشتباه محاسباتی در خواهد آورد.

سردار فدوی با اشاره به دوگانه مشروعیت و مقبولیت نظام گفت: مشروعیت نظام مربوط به خدا و پیامبر و ائمه سلام الله است اما مقبولیت نظام مربوط به مردم است. خداوند متعال امیرالمومنین را انتخاب کرد و پیامبر اکرم نیز طبق دستور خداوند ایشان را معرفی کرد. یعنی مشروعیت امام بر عهده خداست اما مقبولیت اش مربوط به مردم است اگر مردم نخواهند، ولایت امیرالمومنین تجلی پیدا نمی کند. نظام اسلامی نیز در امتداد ولایت حضرات معصومین علیهم السلام همین گونه است. مشروعیت مربوط به خداست اما مقبولیت نظام وابسته به مردم است. بنابراین ما باید کاری کنیم که مردم در این انتخابات که اولین انتخابات بعد از فتنه سال گذشته که در واقع جنگ احزاب بر علیه ما بود و پیروز شدیم، با حضور قوی و حداکثری خود پیام آشکار به دشمن صادر کنند.

وی خاطرنشان کرد؛ خداوند فرموده که اگر مجتمع شوید و متحد باشید کمک تان می کنم. لذا مشارکت حداکثری به نفع خود مردم است. ابتدا مردم نفع اش را می برند و در این صحنه کسی مطرح نیست بلکه خود مردم مطرح اند.

 

 

لینک کوتاه:https://fesadsetiz.ir/f0jv

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا