اخبار

قیمت ارسال هر عکس و خبر برای موساد چقدر است؟

به گزارش روابط عمومی قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت: گفت: چرا برخی از غربگداهای کاسه‌لیس در دفاع بی‌شرمانه از رژیم صهیونیستی و موساد سر از پا نمی‌شناسند! و زمین و زمان را به هم می‌دوزند تا اسرائیل را از جنایت روز چهارشنبه در کرمان تبرئه کنند؟!

گفتم: بگو چی شده تا علتش را بگویم!

گفت: یکی از آنها که پرونده نظرسازی او برای آمریکا هنوز بسته نشده می‌گوید چرا کار داعش را به اسرائیل نسبت می‌دهید! و به روی خود نمی‌آورد که داعش رسما اعلام کرده بود با اسرائیل دشمنی ندارد و مجروحانش را برای معالجه به بیمارستان‌های تل‌آویو و حیفا می‌فرستاد و نتانیاهو با افتخار کنار آنها عکس می‌گرفت و منتشر می‌کرد.

گفتم: خُب دیگه چی؟!

گفت: آن دیگری هم نوشته است انفجار میان مردم در کرمان نمی‌تواند کار اسرائیل باشد! و می‌گوید محال است اسرائیل افراد معمولی و بی‌گناه را بکشد! و به روی نامبارک خود هم نمی‌آورد که اسرائیل فقط در غزه ۲۲ هزار نفر از مردم عادی را قتل عام کرده است!

گفتم: حالا به این خبر که دیروز منتشر شد توجه کن تا بدانی چرا این وطن‌فروشان کاسه‌لیس برای دفاع از اسرائیل سر از پا نمی‌شناسند؟ دیروز دولت ترکیه ۲۰۰ نفر از اتباع این کشور را به جرم جاسوسی برای اسرائیل دستگیر کرده است. برخی از آنها اعتراف کرده‌اند در مقابل هر عکس و خبری که برای موساد می‌فرستادند مبلغ ۱۰۰ هزار دلار دستمزد می‌گرفتند!

گفت: من فکر می‌کردم همین‌طور مفتی، مفتی حرف مفت می‌زنند!

گفتم: ‌ای عوام! حرف مفت می‌زنند ولی مفت حرف نمی‌زنند! پولشو می‌گیرند!

 

لینک کوتاه:https://fesadsetiz.ir/1pzo

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا