استان هاسمنان

۱۷۰۰ شغل در استان سمنان تثبیت شد / احیای ۶۴ واحد صنعتی راکد

محمد رضا صادقی، با بیان اینکه یکی از سیاست‌های دولت سیزدهم از بدو روی کار آمدن، احیای واحد های تولیدی راکد با رفع موانع تولید بود، ابراز کرد: این سیاست در استان باعث رفع رکود از ۶۴ واحد تولید شده است.

وی با بیان اینکه در یک سال اخیر احیای این ۶۴ واحد تولیدی راکد توانسته یک هزار و ۷۲۰ شغل را در استان سمنان احیا و یا تثبیت کند، تاکید داشت: احیای واحد های راکد دیگر نیز در دستور کار قرار دارد و به مثابه یک سیاست مهم اقتصادی در استان دنبال خواهد شد.

 

رتبه سوم استان سمنان در احیای واحد های صنعتی راکد

معاون استاندار سمنان با بیان اینکه اقدامات ستاد احیای واحدهای راکد استان سبب شده تا سمنان بتواند رتبه سوم احیای صنعت را در کشور به دست بیاورد، گفت: بسیاری از واحد های راکد شده نیازمند تسهیلات و سرمایه در گردش یا پرداخت بدهی بانکی بودند که خوشبختانه با همراهی بانک‌ها موفق شدیم این واحد ها را احیا کنیم.

صادقی با بیان اینکه برای برخی واحد های راکد سرمایه گذار جدید معرفی شد و مدیریت برخی دیگر نیز تغییر پیدا کرد، افزود: برخی مشکلات حقوقی داشتند که در کارگروه احیای صنایع راکد و رفع موانع مطرح و خوشبختانه با همکاری دستگاه های عضو مشکلات این واحد های تولیدی رفع شده است.

وی به پرداخت تسهیلات ماده ۱۶ و ماده ۱۸ اشتغال و تولید در استان سمنان اشاره کرد و بیان داشت: پرداخت تسهیلات رونق تولید علاوه بر تثبیت اشتغال موجود، فرصت های شغلی جدید را نیز پدید می‌آورد.

 


لینک کوتاه:    https://fesadsetiz.ir/0yi8

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا