اخبارمبارزه با فساد

برهم زدن آرامش جامعه با اظهار وجود مافیا در اتاق بازرگانی!؛ مدعیان، اگر مافیایی وجود دارد معرفی کنید

اگر مافیایی وجود دارد چرا همان افرادی که انتقاد می‌ کنند در انتخابات اتاق شرکت کردند و رای نیاوردند؟ اگر اتاق بازرگانی درگیر مافیا است نباید در آن شرکت می ‌کردند

به گزارش روابط عمومی قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی: محمود نجفی عرب رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران با اشاره به استقبال اتاق بازرگانی از عضویت داروخانه ها در اتاق بازرگانی و رفع چالش های آن ها به کمک یکدیگر در نشست بررسی اقتصاد داروخانه بیان داشت: اتاق بازرگانی آمادگی این را دارد که نسبت به عضویت داروخانه ها در اتاق بازرگانی تهران و سایر استان ها اقدام کند. همچنین ظرفیت عضویت داروسازان در فدراسیون اقتصاد سلامت نیز وجود دارد.

وی با اشاره به چالش داروسازان با نحوه استفاده از پلتفرم ها و و نسخه ها دارند افزود: این مساله را می توان به کمیسیون تحول و نوآوری آورد و مورد بررسی قرار داد و بهترین راه را با گفتمان مناسب انتخاب کرد. در این رابطه اتاق بازرگانی هم نسبت به هماهنگی با دولت و مجلس اقدام می کند.

نجفی عرب با اشاره به اینکه برخی برای کمرنگ نشان دادن فعالیت های اتاق بازرگانی از حضور مافیا می گویند ادامه داد: یکی از معاونت های وزارت صمت اظهار نظری در خصوص وجود مافیا در اتاق بازرگانی کرده بود که بلافاصله هم آن را تصحیح کرد. این درحالی است که می توان گفت در گذشته هیچ کدام از ساختارها و زیرساخت های امروزی نبود و نسل اولی ها خیلی برای ایجاد ساختار منظم و مرتب زحمت کشیدند که تولید، توزیع و داروخانه ها سامان دهی شود و جامعه آرامش خود را به دست بیاورد.

وی اضافه کرد: هرچند در گذشته هم اختلافاتی درون گروهی وجود داشت اما برای حفظ آرامش جامعه تلاش شد این مشکلات به بیرون کشیده نشود اما متاسفانه به تازگی بخشی از اختلافات به بیرون رسیده و بعضی که تعداد خیلی کمی هم دارند مدعی حضور مافیا در این حوزه هستند. این درحالی است که اگر مافیایی هست باید معرفی کنند تا با آن برخورد شود نه اینکه به صورت مبهم درباره آن صحبت شود و باعث نگرانی مردم شوند.

رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی چهار محور کشاورزی، صنایع تبدیلی، بازرگانی و صنعت و معدن دارد ادامه داد: این چه حرفی است که درباره مافیا می ‌گویند؟ اگر مافیایی وجود دارد چرا همان افرادی که انتقاد می‌ کنند در انتخابات اتاق شرکت کردند و رای نیاوردند؟ اگر اتاق بازرگانی درگیر مافیا است نباید در آن شرکت می ‌کردند.

لینک کوتاه:https://fesadsetiz.ir/h5uf

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام و خدا قوت.اصلا به حرفهای بانک شهر توجه نکنید .مسیولین بانک در فساد غرق شدند .نزارید ارتباط مدیرعامل فاسد این بانک پوشش فساد رو بده. لطفا در خصوص بانک شهر و فساد و اختلاس هایی که داخل اون پنهانی صورت گرفته (کسری بانک و وام ها )تحقیق و تفحص کنید !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا