اخبارقزوینمبارزه با فساد

دستگیری باند فساد اداری و اقتصادی در دانشگاه علوم پزشکی قزوین

به گزارش روابط عمومی قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی ، سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان قزوین در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در برخورد با مفاسد کلان اقتصادی و اداری و جلوگیری از ایجاد شبکه‌های فساد، تبانی و ارتشا در سال «مهار تورم و رشد تولید» با همکاری دادگستری استان قزوین اقدامات صیانتی اطلاعاتی ویژه‌ای برای شناسایی و برخورد با مفسدان اقتصادی و اداری را در این استان در دستور کار خود قرار دادند.

روابط عمومی سپاه قزوین در ادامه تبیین کرد: در این راستا با عنایت خداوند متعال و تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان عجل الله سپاه استان قزوین، شناسایی شبکه گسترده ارتشا و تبانی در معاملات دولتی در دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین از ابتدای سال ۱۴۰۲ آغاز و طی چند ماه کار اطلاعاتی و جمع آوری ادله و مستندات قضائی، شبکه مذکور مورد ضربه قرار گرفت.

در ادامه این خبر آمده است: با دستور مقام قضائی تاکنون سه نفر دستگیر شده‌اند که ۲ نفر از آنان مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی قزوین بوده و شبکه مذکور را مدیریت می‌کردند و به دادسرا معرفی شدند.

در پایان سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این اطمینان را به ملت ایران می‌دهد که همچون گذشته نسبت به منافع همه مردم در تمامی صنوف، حساس بوده و از هیچ گونه اقدام صیانتی پیرامون این موضوع چشم پوشی نمی‌کند. همچنین از شهروندان تقاضا دارد برای مبارزه با مفاسد کلان اقتصادی و اداری جهت یاری رساندن به سربازان گمنام امام زمان عجل الله در سپاه هرگونه اخبار و گزارشات خود را با شماره تماس ۱۱۴ درمیان بگذارند.

 

لینک کوتاه:https://fesadsetiz.ir/jee3

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا