اخبار

رویکرد اصلی وزارت رفاه افزایش بهره وری شرکت های اقتصادی است

دکتر «سید صولت مرتضوی» در نشست با مدیران‌ عامل شرکت‌ های صنایع پتروشیمی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: امروزه در جغرافیای جمهوری‌ اسلامی هیچ ثوابی بالاتر از خدمت به مردم نیست.

وی، یکی از راه‌حل‌های بهبود معیشت مردم را ایجاد و توسعه اشتغال در کشور دانست و افزود: خدمت به مردم باید اثرش در سفره زندگی مردم محسوس و ملموس شود.

مرتضوی با تأکید بر توسعه شفافیت و فساد‌ستیزی گفت: میز کار مدیران را باید به میز خدمت به مردم تبدیل کنیم.

وی تصریح کرد: پیگیری مطالبات دولتی شرکت های اقتصادی از وزارتخانه‌های مختلف در دستور کار قرار دارد.

وزیر رفاه شرکت‌های اقتصادی زیرمجموعه این وزارتخانه را اموال مردم دانست و بر رفع موانع تولید با رایزنی و تعامل با دستگاه‌های اجرایی کشور تأکید کرد.

«احمد خانی‌نوذری» معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست از سهم ۱۷ درصدی شرکت‌های پتروشیمی زیرمجموعه وزارت رفاه از فروش داخلی پتروشیمی کشور خبر داد و گفت: هلدینگ‌های پتروشیمی تاپیکو، وصندوق، وپترو و آتیه‌صبا بازیگران کلیدی صنعت پتروشیمی کشور هستند.

وی خاطرنشان کرد: شرکت‌های تابعه هلدینگ نفت، گاز و پتروشیمی تامین حدود ۵۰۰ میلیون دلار در سال ۱۴۰۰ صادرات داشته‌اند که نسبت به سال ۹۹ شاهد بیش از ۶۰ درصد رشد بوده‌ایم.

در این نشست مدیران‌عامل شرکت‌های صنایع پتروشیمی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با طرح دغدغه‌ها و مشکلات، خواستار پیگیری ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شدند.

 


لینک کوتاه:    https://fesadsetiz.ir/h2tr

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا