اخبار

ساداتی نژاد: سنگر وزارت جهاد کشاورزی خودکفایی و حفظ امنیت غذایی است

سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در گردهمایی سراسری بسیجیان وزارت جهاد کشاورزی که با حضور مقامات لشکری و کشوری، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و بسیجیان برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و مدافع امنیت اظهار کرد: انقلاب ما یک انقلاب خدایی است، امام خمینی (ره) باقدرت و قوت این انقلاب را رهبری کرد و امام حاضر ما هم در همان مسیر با قدرت پیش می‌رود.

وی افزود: جمهوری اسلامی مخالفین و دشمنان بسیاری دارد و کار شکنی‌هایی بر علیه نظام انجام می‌شود که نشان از مسیر درست نظام است.

ساداتی نژاد با تاکید بر پابرجایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ادامه داد: این مسیر تا زمان ظهور حضرت ولیعصر (عج) ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بسیج وزارت جهاد کشاورزی در این دوره متفاوت عمل کرده است، گفت: نگاه و روح جهاد سازندگی در نیرو‌های بسیجی وزارت خانه وجود دارد، این نگاه ویژه در کاروان‌های ترویج و بهره وری، دامپزشکی، احیای قنوات و … این روحیه نمو داشته است.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: خانواده شهدا راه را به ما نشان می‌دهند تا از مسیر منحرف نشویم. خانواده شهدا پرچم برافراشته وزارت جهاد کشاورزی هستند.

وی افزود: امروز سنگر وزارت جهاد کشاورزی خودکفایی، حفظ امنیت و استقلال غذایی است و باید بدون تردید و با قدرت مسیر را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی وظیفه خود را در استای هدف به درستی انجام داد، گفت: ما هم باید وظیفه خود را به درستی انجام دهیم و لغزشی در این مسیر نداشته باشیم.

در پایان این مراسم از خانواده شهید مدافع امنیت اجاقی، خانواده شهدای دفاع مقدس، جانبازان و بسیجیان حافظ امنیت توسط وزیر جهاد کشاورزی تقدیر شد.

همچنین لوح تقدیر و کارت عضویت فعال در بسیج توسط مادر شهید اجاقی به وزیر جهاد کشاورزی اهداء شد.

 


لینک کوتاه:    https://fesadsetiz.ir/e29l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا