ویژه

دیدار علاءالدین بروجردی با نائب دبیر و پژوهشگران قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی

علاءالدین بروجردی نماینده دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی با نائب دبیر و پژوهشگران قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی ؛ در ابتدا جناب آقای تقدسی نژاد نائب دبیر قرارگاه توضیحاتی درباره مردم نهاد بودن و اهداف قرارگاه بیان و همچنین به تشریح اقدامات قرارگاه در این چند سال پرداختند.

در این دیدار که در محل دفتر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار شد، به مسائل و مشکلات اقتصادی کشور در حوزه های مختلف پرداخته شد. در ادامه دبیران کارگروه های تخصصی قرارگاه ، چالش ها و گلوگاه های فساد را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در انتهای جلسه جناب آقای بروجردی،رئیس اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، بر لزوم پیشگیری از وقوع فساد تاکید کرده و اظهار داشتند: پیشگیری از فساد و مقابله با ایجاد فساد بسیار با اهمیت از مبارزه با آن است، همان گونه که در علم پزشکی هم هست پیشگیری بهتر از درمان است.
ایشان با اشاره به اقدامات قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی وجود چنین مجموعه های را در کنار نهاد های دولتی و حاکمیتی مغتنم شمردند.
در آخر مقرر شد تفاهم نامه ای میان قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس منعقد گردد.

دیدار علاءالدین بروجردی نماینده دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی با نائب دبیر و پژوهشگران قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی

 

لینک کوتاه:https://fesadsetiz.ir/92ep

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا