اخبار

مسوولان قضایی دادگستری تهران با ۳۲۰ نفر از مراجعان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی ، علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران در برنامه ملاقات مردمی این هفته دادگستری استان تهران با مراجعه کنندگان به دادگستری دیدار و با رویکرد رفع مشکلات و حل مسائل و نیز تبیین اقدامات قانونی صورت گرفته در روند رسیدگی به پرونده‌های قضائی با مردم گفت‌وگو کرد.

در راستای تأکیدات رئیس قوه قضائیه برای ملاقات بی واسطه مسئولان قضائی با مردم خصوصاً در فرصت پر فضیلت ماه رجب و ایام خجسته دهه فجر انقلاب اسلامی ایران رئیس کل دادگستری استان به همراه ۱۹ نفر از مسئولان قضائی در برنامه ملاقات مردمی این هفته در مجتمع قضائی حضرت امام خمینی (ره) تهران حضور یافتند و به مدت ۳ ساعت، به مشکلات حقوقی و قضائی ۳۲۰ نفر از مراجعان رسیدگی کردند.

رئیس کل و مسئولان قضائی دادگستری استان تهران، در ملاقات مردمی این هفته ضمن استماع مستقیم و بدون واسطه مشکلات و در خواست‌های مراجعان، دستورات قانونی را در جهت رفع مشکلات مطرح شده صادر کردند.

تسریع در روند رسیدگی به پرونده‌های قضائی، تسریع در اجرای احکام صادره، درخواست اعمال ماده ۴۷۷ قانون آئین دادرسی کیفری، تخفیف در مجازات‌ها و درخواست مرخصی، عفو و آزادی مشروط و پابند الکترونیک برای زندانیان اهم درخواست‌های مطرح شده از سوی مراجعان در ملاقات با مسئولان قضائی دادگستری استان تهران بود.

شهروندان برای ثبت درخواست ملاقات با رئیس کل و معاونین قضائی استان تهران می‌توانند با مراجعه به درگاه «سامانه ارتباطات مردمی دستگاه قضائی» به نشانی www.Same.eadl.irدرخواست خود را ثبت کنند.

 

لینک کوتاه:https://fesadsetiz.ir/v5zf

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا