البرز

چهار اخلالگر بازار ارز در کرج دستگیر شدند

سرهنگ “مهدی افشاری” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به نوسانات ارزی و به منظور مقابله با جهش قیمت ارز و تشدید مقابله با اخلاگران بازار، اجرای طرح‌های مقابله هدفمند با دلالان و فروشندگان غیرمجاز بازار ارز به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: در این راستا کارآگاهان تیم عملیاتی مقابله با اخلالگران بازار ارز پس از شناسایی کامل چهار اخلالگر ارزی در شهر کرج، با هماهنگی مقام قضائی آن‌ها را دستگیر و به پلیس امنیت اقتصادی منتقل کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان البرز اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه این افراد ۴۱۶ هزار و ۸۷۰ واحد انواع ارز کشف شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه پس از تشکیل پرونده، متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، از هموطنان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک اقتصادی موضوع را از طریق سامانه فوریتی پلیس ۱۱۰ اعلام کنند تا پلیس امنیت اقتصادی با مقابله فوری با اخلالگران اقتصادی شرایط را برای فعالیت‌های سازنده و زیربنایی در راستای حمایت از معیشت مردم عزیز کشورمان فراهم کند.

اختلاف حساب عاملی برای آدم ربایی

اشخاصی که به دلیل اختلاف حساب اقدام به ربایش یه جوان ۱۸ ساله کرده بودند، توسط پلیس آگاهی دستگیر و گروگان به آغوش خانواده اش بازگشت.

بر اساس گزارش این مرکز، سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر بیان داشت: در پی اعلام ربایش یک جوان ۱۸ ساله به دلیل اختلاف حساب والدین این شخص با افرادی سابقه دار، بررسی موضوع به کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی فردیس قرار گرفت.

وی افزود: بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که اشخاصی سابقه دار به دلیل اختلاف حساب اقدام به ربودن فرزند ۱۸ ساله طرف مقابل خود کرده و متواری شده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: بلافاصله هویت متهمان پرونده شناسایی و با ردزنی تردد آن‌ها در یکی از شهرستان‌های استان تهران، با دریافت نیابت قضائی یکی از آن‌ها دستگیر و به پلیس آگاهی فردیس منتقل شد.

این مقام انتظامی با اشاره به رها کردن فرد ربوده شده و متواری شدن همدستان گروگان گیر دستگیر شده، اظهار داشت: تحقیقات برای شناسایی و دستگیر افراد مرتبط با این پرونده ادامه دارد.

سرهنگ نادربیگی در پایان با اشاره به سرعت عمل و واکنش سریع پلیس آگاهی در مواجهه با پرونده‌های مهم، اظهار داشت: به حمدالله پلیس امروز به میزانی از توانمندی در کشف جرائم رسیده که سخت‌ترین پرونده‌ها را نیز به نتیجه می‌رساند.

 


لینک کوتاه:    https://fesadsetiz.ir/stnw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا