اخباراستان ها

کشف لوازم پزشکی قاچاق ۲۰ میلیاردی در شهریار

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک دستگاه لیزر و یک دستگاه خنک کننده پزشکی در یک کلینیک زیبایی در شهریار در گشت تلفیقی با عوامل شبکه بهداشت و درمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی ؛ از پایگاه خبری پلیس استان ،سردار مهدی کرمی روز شنبه با اشاره به جزئیات این خبر اظهارداشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در جریان اجرای طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز در سطح عرضه در گشت تلفیقی با عوامل شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار، خبری در خصوص بر وجود یک دستگاه لیزر و یک دستگاه خنک کننده پزشکی در داخل کلینیک زیبایی در شهریار به دست آورده و بررسی آن را در دستور کار قرار دادند.

کشف لوازم پزشکی قاچاق ۲۰ میلیاردی در شهریار

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با هماهنگی مقام قضائی، در بازرسی از کلینیک زیبایی، تعداد یک دستگاه لیزر و یک دستگاه خنک کننده پزشکی خارجی که برابر نظر کارشناسان بهداشت ودرمان، قاچاق و غیرمجاز بود، را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارشناسان ارزش کالای قاچاق کشف شده را ۲۰میلیارد ریال برآورد کردند که در این راستا مالک کالا دستگیر و با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان شهریار معرفی شد.

شهرستان شهریار در غرب استان تهران قرار دارد ‌.

 

منبع:ایرنا

 

لینک کوتاه:https://fesadsetiz.ir/lqoo

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا