استان ها

۱۰ میلیارد بلوریجات قاچاق در ری کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف ۲۰۸۳ کارتن بلوریجات قاچاق به ارزش حدودی۱۰ میلیارد ریال و دستگیری یک متهم در این رابطه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی ؛ سرهنگ محمد قاسم طرهانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مبارزه با قاچاق کالا در ری، اظهار داشت: تیم دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرماندهی انتظامی شهرستان ری با رصد هوشمندانه و کسب خبری مبنی دپوی کالاهای قاچاق در یک انبار در محدوده دولت آباد، شناسایی محل دپوی این کالاها در دستور کار عوامل تیم مبارزه با قاچاق و ارز فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، مأموران موفق به شناسایی محل دقیق دپوی کالاهای قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه ابراز داشت: پس از هماهنگی‌های قضائی تیمی از عوامل مبارزه با کالای قاچاق در نهم خردادماه 1403 عملیات خودرا اجرایی کرده و با حضور در محل این انبار و در بررسی‌های بیشتر از این مکان تعداد 2083 کارتن بلوریجات قاچاق، فاقد مدارک و مستندات قانونی را کشف و ضبط کردند.

سرهنگ طرهانی با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را 10 میلیارد ریال اعلام داشتند، تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

 

منبع:تسنیم

 

لینک کوتاه:https://fesadsetiz.ir/a9o8

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا